O nas

firma1

Weber MT jest średniej wielkości przedsiębiorstwem produkcyjnym z siedzibą w Bad Laasphe (Niemcy). Dla obsługi polskiego rynku w roku 1992 powołano Weber Maschinentechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Nadarzynie/ Starej Wsi.

firma2

Posiadając 60-o letnie doświadczenie jesteśmy specjalistą i jednym z wiodących dostawców w dziedzinie ręcznie kierowanych maszyn do zagęszczania gruntu i asfaltu. Naszą ofertę uzupełnia sprzęt do przecinania nawierzchni i zagęszczania betonu.

firma3

Poprzez firmy córki i biura handlowe jesteśmy reprezentowani prawie na wszystkich kontynentach. Postęp i jakość są podstawowymi zasadami na których bazuje nasze przedsiębiorstwo, na co dowodem jest szereg nowości wprowadzonych w ostatnich latach. Zalicza się do nich innowacyjny COMPATROL® – pierwszy nawierzchniowy system kontroli stopnia zagęszczenia podłoża

Poznaj lepiej naszą firmę

Weber MT jest specjalistą i oferuje najnowocześniejszą technologię w dziedzinie ręcznie kierowanych maszyn zagęszczających.

Weber MT koncentruje się na swoich mocnych stronach i produkuje wyłącznie to co leży w dziedzinie posiadanych kompetencji.

 Weber MT oznacza również „Made by Weber MT”

Serwis Weber MT – szybki, kompetentny, na terenie całego kraju, bez biurokratycznej otoczki. Weber MT – jest pewnym partnerem bazującym na stałej strategii biznesowej.